VISIO MONITOR

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "MS VISIO", především ve verzi 2003. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým

Moje fotka
Name:
Location: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

27.7.05

Embed a Visio Viewer 2003 Control in a Web Page

Pokročilejším návštěvníkům se zřejmě tempo rozvoje obsahu weblogu zdá pomalé. Mám pro ně jednu lahůdku, která je na chvíli zaměstná. Ná níže uvedené adrese je obsažen návod, pomocí kterého můžete zajistit zobrazování, tisk a sdílení výkresů a diagramů v IE 5 nebo vyšším v jejich přirozené podobě. Otevření www stránky s výkresem automaticky aktivuje Visio Viewer 2003. Odkaz směřuje na text v angličtině. Vybírám z něho několik řádků:

With Visio Viewer, you can embed a Visio Viewer control in a Web page, and then specify object parameters, such as the drawing you want to display and the color of the background. With Visio Viewer, you can embed a Visio Viewer control in a Web page by manually inserting the tags and parameters in the Web page's source code or, in some cases, by inserting it through your application's user interface, as you can with Microsoft FrontPage. Using either method, you embed a Visio Viewer control the same way you embed any other control. Visio Viewer includes the sample file Sample.htm, which is a Web page with an embedded Visio Viewer control and a reference to a Visio drawing. Sample.htm is located in the Visio Viewer folder (drive:\\Program Files\Microsoft Office\Visio Viewer).

Podmínkou fungování je vložení segmentu zdrojového kodu.
Ukázka kodu je v článku, kde se též dozvíte postup pomocí kterého upravíte www stránku ve Front Page.
Adresa článku je:
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/odc_vis2003_ta/html/odc_vsEmbedVisioViewerControl.asp